Features
Features

Barak Silah Sanayi 2004 yılında Üzümlü Konya'da kurulmuş olup, 1970'li yıllarda Türkiyenin ilk av tüfeği imal eden firmalari arasında yerini almış ve bu alanda aktif tecrübeler edinmiştir.TSE, SAAMI ve CIP standartlarına uyumlu olarak üretim yapan Barak Silah Sanayi, AR15 modelinde 12 kalibre BARAK BR99 adıyla Türkiye'deki ilk şarjörlü av tüfeğini imal ederek uluslararası pazarlarda üne kavuşmuştur.Daha sonrasında aynı modelin 20 ve 36 kalibre versiyonunu da imal ederek Türkiye'de bu alanda Silah ve Savunma Sanayiine öncülük etmiştir.

Uluslararası pazarlarda Amerika, Kanada, İngiltere ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerdeki testlerden geçerek kalite standartlarına uygunluk göstermiş ve çok sayıda ülkeye silah ihraç etmiştir. Global pazarlardaki artan talebi karşılamak ve kalite standartlarında üretim yapmak için Ar-Ge'ye yoğun yatırım yaparak müşterilerimize yenilikçi ürünler sunmaya çalışmaktayız.Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için ağırlıklı olarak tüm üretim işlemlerini, metal işleme, plastik enjeksiyon ve tüm montaj süreçlerini fabrikamızda gerçekleştirerek satış sonrası hizmetlerde %100 etkin destek vermekteyiz.

KALİTELİ MALZEME

Barak Silah Sanayi, üretimdeki her bir ürünün bütün süreçlerinde etkin kontrol sağlayarak müşterilerinin hem kalitede hem de güvenirlilik konusunda memnuniyetini esas almaktadır.

YENİLİKÇİ TASARIM

Barak Silah Sanayi günümüzde sürekli gelişerek, yenilikleri takip ederek, daha iyisini en uygun fiyata sunmak prensibinden ödün vermeyerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

video

İZLE

MAĞAZA

AKSESUARLAR

İNCELE

DEĞERLERİMİZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

KALİTE VE TECRÜBE

GÜVENİLİRLİK

PROFESYONELLİK

YENİLİKÇİ

İŞBİRLİĞİNE AÇIK

RAKAMLARLA BİZ